ERJ-U1TF5493U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5493U
JLCPCB Part #
C1015116
Description
-55℃~+155℃ 1W 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS