ERJ-U1TF5492U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5492U
JLCPCB Part #
C1014977
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS