ERJ-U1TF5490U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5490U
JLCPCB Part #
C4311335
Description
-55℃~+155℃ 1W 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS