ERJ-U1TF5362U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5362U
JLCPCB Part #
C1014991
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS