ERJ-U1TF4R22U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF4R22U
JLCPCB Part #
C1014948
Package
2512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS