ERJ-U1TF4993U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4993U
JLCPCB Part #
C1015009
Description
-55℃~+155℃ 1W 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS