ERJ-U1TF46R4U
MFR.Part #
ERJ-U1TF46R4U
JLCPCB Part #
C4323326
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS