ERJ-U1TF4640U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4640U
JLCPCB Part #
C1014986
Description
-55℃~+155℃ 1W 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS