ERJ-U1TF4531U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4531U
JLCPCB Part #
C3951770
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS