ERJ-U1TF43R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TF43R0U
JLCPCB Part #
C4350341
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS