ERJ-U1TF4301U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4301U
JLCPCB Part #
C1861841
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS