ERJ-U1TF4222U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4222U
JLCPCB Part #
C1861939
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS