ERJ-U1TF4221U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF4221U
JLCPCB Part #
C4318446
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS