ERJ-U1TF4020U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4020U
JLCPCB Part #
C1861960
Description
-55℃~+155℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS