ERJ-U1TF3R16U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3R16U
JLCPCB Part #
C4166461
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS