ERJ-U1TF3903U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3903U
JLCPCB Part #
C4200023
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS