ERJ-U1TF3830U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3830U
JLCPCB Part #
C1015098
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS