ERJ-U1TF3742U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3742U
JLCPCB Part #
C1015171
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS