ERJ-U1TF34R8U
MFR.Part #
ERJ-U1TF34R8U
JLCPCB Part #
C1015120
Description
-55℃~+155℃ 1W 34.8Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS