ERJ-U1TF32R4U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF32R4U
JLCPCB Part #
C1015129
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS