ERJ-U1TF3242U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3242U
JLCPCB Part #
C4014456
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS