ERJ-U1TF3240U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3240U
JLCPCB Part #
C1862161
Description
-55℃~+155℃ 1W 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS