ERJ-U1TF3013U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3013U
JLCPCB Part #
C1014975
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS