ERJ-U1TF2R67U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2R67U
JLCPCB Part #
C1861989
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.67Ω 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS