ERJ-U1TF2R26U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2R26U
JLCPCB Part #
C4146474
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.26Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS