ERJ-U1TF2R21U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF2R21U
JLCPCB Part #
C4326649
Package
2512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS