ERJ-U1TF2R10U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2R10U
JLCPCB Part #
C4144769
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS