ERJ-U1TF2943U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2943U
JLCPCB Part #
C4125138
Description
-55℃~+155℃ 1W 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS