ERJ-U1TF2873U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2873U
JLCPCB Part #
C1861888
Description
-55℃~+155℃ 1W 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS