ERJ-U1TF2700U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2700U
JLCPCB Part #
C1862029
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS