ERJ-U1TF2612U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2612U
JLCPCB Part #
C1861965
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS