ERJ-U1TF2611U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF2611U
JLCPCB Part #
C1861879
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS