ERJ-U1TF2430U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2430U
JLCPCB Part #
C1015080
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS