ERJ-U1TF23R2U
MFR.Part #
ERJ-U1TF23R2U
JLCPCB Part #
C4276239
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS