ERJ-U1TF2321U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2321U
JLCPCB Part #
C4068218
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS