ERJ-U1TF2213U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2213U
JLCPCB Part #
C4085046
Description
-55℃~+155℃ 1W 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS