ERJ-U1TF2100U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2100U
JLCPCB Part #
C1014941
Description
-55℃~+155℃ 1W 210Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS