ERJ-U1TF1R96U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1R96U
JLCPCB Part #
C4167233
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.96Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS