ERJ-U1TF1R33U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1R33U
JLCPCB Part #
C1862024
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.33Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS