ERJ-U1TF1R07U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF1R07U
JLCPCB Part #
C1861921
Package
2512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.07Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS