ERJ-U1TF1913U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1913U
JLCPCB Part #
C3995472
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS