ERJ-U1TF1872U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1872U
JLCPCB Part #
C4002781
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS