ERJ-U1TF16R9U
MFR.Part #
ERJ-U1TF16R9U
JLCPCB Part #
C1861930
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS