ERJ-U1TF1692U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1692U
JLCPCB Part #
C1861891
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS