ERJ-U1TF15R8U
MFR.Part #
ERJ-U1TF15R8U
JLCPCB Part #
C1015077
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS