ERJ-U1TF1580U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1580U
JLCPCB Part #
C1015105
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS