ERJ-U1TF1543U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1543U
JLCPCB Part #
C1015130
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS