ERJ-U1TF1542U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1542U
JLCPCB Part #
C4130363
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS