ERJ-U1TF1541U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1541U
JLCPCB Part #
C4165513
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS