ERJ-U1TF13R3U
MFR.Part #
ERJ-U1TF13R3U
JLCPCB Part #
C1014929
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS